Roskilde Ældre Motion

Leder, assistent, vikar



Sommer 2021
Antal hold Ledere Assistenter
2
man
Birgitte Bang Mikkelsen
2237 5813
chrbir24@gmail.com
Lasse Pedersen
2321 0064
klpedersen@mail.tele.dk
1
man
Inge Volmer Nielsen
2560 6393
ingevn1@gmail.com
Iver Thomsen
4024 3254
iver.kirsten@gmail.com 
1
man
Iver Thomsen
4024 3254
iver.kirsten@gmail.com 
Inge Volmer Nielsen
2560 6393
ingevn1@gmail.com
2
tirs
John Nielsen
2114 2476
jonassen45@live.dk
Merete (Søs) Jensen
2336 0252
meretesosjensen@hotmail.com
2
tirs
Merete Andersen
3020 8389
malleand@hotmail.com
Eske Hansen
2722 8111
eskejette@mail.dk
2
ons
Hanne Christine Pedersen
3121 9372
hanne.christine.pedersen@gmail.com
Claus Meisner Pedersen
3121 9372
hanne.christine.pedersen@gmail.com
2
tors
Thomas Baunsgaard
6162 8700
thomasbaunsgaard@gmail.com
Jens Kærgaard Sørensen     hold 6980
2176 8929
jenskaergaardsoerensen@gmail.com
Birgitte Sørensen                hold 7010
4231 4430
didder05@gmail.com
2
tors

 
Hans Bomholt-Jacobsen
5133 5175
hej.bj@mail.dk
Birte Zander Trier
2683 3715
birte.zander@gmail.com

 

Vinter 2021/22
 
 
Antal hold Ledere Assistenter
4
man
Esther Mortensen
2151 0507
ingen mail
Lene Tronholm Larsen
2091 0902
lenetronholm@live.dk
3
man
Sonja Johnsen
5084 3508
pjo@city.dk
Ane-Lis Jensen
2145 7409
ane-lis@live.dk
3
tirs
Bjarne Rasmussen
2491 1435
bhrsmed@gmail.com
Lasse Pedersen
2321 0064
klpedersen@mail.tele.dk
2
tirs
Lis Kaarsberg
2344 1628
lgkaarsberg@gmail.com
 
3
tirs
Birgitte Bang Mikkelsen
2237 5813
chrbir24@gmail.com
Jane Sørensen
2060 1525
ring@post9.tele.dk
2
tirs
 
ekstra
træning
Merete Andersen
3020 8389
malleand@hotmail.com
Lene Larsen
2236 3319
h-l.holm@mail.tele.dk
Bjarne Rasmussen
2491 1435
bhrsmed@gmail.com
Inge Volmer Nielsen
2560 6393
ingevn1@gmail.dk
1
ons
Thomas Baunsgaard
6162 8700
thomasbaunsgaard@gmail.com
Anna-Lise Henriksen
2851 5203
annalisehenriksen@gmail.com
2
ons
Anna-Lise Henriksen
2851 5203
annalisehenriksen@gmail.com
Jørgen Palmhøj
2489 3760
palmhoej@post.tele.dk
2
ons
Jan Rosendahl
6070 2111
jan.r@stick.dk
Birte Zander Trier
2683 3715
birte.zander@gmail.com
2
ons
Eske Hansen
2722 8111
eskejette@mail.dk
Lene Larsen
2236 3319
h-l.holm@mail.tele.dk
2
ons
Jørgen Bregenborg
4015 3611
jbregenborg@live.dk
Inge Volmer Nielsen
2560 6393
ingevn1@gmail.dk
1
ons
Jon Demuth
2985 6274
jondemuth@yahoo.dk
Jørgen Bregenborg
4015 3611
jbregenborg@live.dk
1
tors
Hans Bomholt-Jacobsen
9891 1565
hej.bj@mail.dk
Palle Aagaard
4011 7541
palle@roas.dk
2
tors
Palle Aagaard
4011 7541
palle@roas.dk
Hans Bomholt-Jacobsen
9891 1565
hej.bj@mail.dk
2
tors
Mogens Christiansen
2323 1355
mogens@vesth.dk
Annette Vesth
4636 1235
annette@vesth.dk
2
tors
Kirsten Brandt
4042 2796
ksbksb@outlook.dk
Thomas Baunsgaard
6162 8700
thomasbaunsgaard@gmail.com
1
fre
John Nielsen
2114 2476
jonassen45@live.dk
 
2
fre
Ib Rørbech
2174 112
roerbech@mail.tdcadsl.dk
John Nielsen
2114 2476
jonassen45@live.dk
2
fre
John Jensen
4081 8000
johnljensen@live.dk
Iver Thomsen
4024 3254
iver.kirsten@gmail.com
 
 
Kan du ikke finde det, du leder efter? 
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Roskilde Ældre Motion | Kildegården 6, underetagen | 4000 Roskilde | Tlf.: 46354877 | raem@outlook.dk